Poznaj nasze działania

Webinarium I. Jak analizować i dokumentować robotyzowane procesy?

9 czerwca 2022 r. zorganizowaliśmy webinarium o dobrych (i złych) praktykach dotyczących analizy i dokumentowania procesów, które są przeznaczone do robotyzacji. Gościem specjalnym webbinarium była Katarzyna Wrześniewska, Manager Sekcji Automatyzacji Procesów w Aviva Polska.

Drogi rozwoju zawodowego

Webinarium II. Drogi rozwoju zawodowego w świecie RPA

12 lipca 2022 r. zorganizowaliśmy webinarium o możliwościach rozwoju zawodowego w świecie RPA i citizen development. Gośćmi specjalnymi webinarium byli Aleksandra Kazanowska, Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów, Unilink oraz Sebastian Szachnowski, Dyrektor ds. digitalizacji People Services, Volvo Group.

Webinarium III. Roboty - procesy, procedury, aspekty organizacyjne

20 września 2022 r. zorganizowaliśmy webinarium o procesach, procedurach i aspektach organizacyjnych robotyzacji procesów. Gośćmi specjalnymi webinarium byli Marcin Małek, Dyrektor Działu Wdrożeń w AliorBank oraz Wojciech Szremski, RPA CoE Head w Schaeffler Global Services Europe.

Drogi rozwoju zawodowego
Fakcup evening

Webinarium IV. Fakcup evening czyli o porażkach w analizie procesów i ich robotyzacji

4 października 2022 r. zorganizowaliśmy webinarium o porażkach w analizie procesów i ich robotyzacji. Gościem specjalnymi webinarium był Jarek Łojewski zajmujący się nie tylko porażkami ale również IT. Spoędziliśmy fantastyczne 2 godziny dyskutując o tym co się nie udało i co zrobić, aby wyszło w przyszłości :).

Warsztat "Jak krok po kroku przeprowadzić analizę procesu biznesowego przeznaczonego do robotyzacji?"

W 2022 r. zorganizowaliśmy 4 edycje otwarte półdniowych, mega praktycznych warsztatów dotyczących analizy procesów biznesowych, które zostały wytypowane do robotyzacji. Na konkretnym przypadków przećwiczyliśmy jak powinna wyglądać porządna analiza!

Drogi rozwoju zawodowego
Fakcup evening

Webinarium V. Jak radzić sobie ze złożonymi / międzyobszarowymi procesami w kontekście ich automatyzacji?

W mikołajki, 6-go grudnia zorganizowaliśmy webinarium poświęcone radzeniu sobie ze złożonymi / międzyobszarowymi procesami w kontekście ich automatyzacji i robotyzacji. Gościem specjalnym była Angelika Bieniewicz, która w Uniqa odpowiada za zarządzanie zautomatyzowanymi procesami.

Fakcup evening

Webinarium VI. Syzyfowe prace, czyli jak edukować biznes w zakresie zarządzania procesami i ich robotyzacji

28 marca zorganizowaliśmy webinarium poświęcone zagadnieniu edukacji biznesu w zakresie zarządzania procesowego. Gościem specjalnym był Mikołaj Zieliński, który w Bayer prace na stanowisku Senior Solution Engineer Intelligent Automation i odpowiada za robotyzację procesów z wykorzystaniem UiPath.

Webinarium VII. Automatyzacja i robotyzacja na sterydach, czyli dodajemy AI do Power Platform

18 kwietnia zorganizowaliśmy webinarium poświęcone łączeniu klasycznej automatyzacji realizowanej w Power Platform firmy Microsoft z możliwościami, które dostarcza AI (w szczególności ChatGPT). Zobaczyliśmy, że automatyzacja dostaje wówczas super mocy! Gościem specjalnym był Michał Rok z firmy Microsoft.

Fakcup evening
Drogi rozwoju zawodowego

MOC Automatyzowanych procesów biznesowych

W okresie kwiecień-maj 2023 przeprowadziliśmy kompleksowy, 28-godzinny program edukacyjny dla chcących nauczyć się modelowania, optymalizacji i zarządzania zmianą procesów przeznaczonych do automatyzacji / robotyzacji. Przeczytaj więcej o programie.